השירותים שלנו

ליווי וייעוץ אסטרטגי בהקמת חנויות ומשרדים

מתכננים להקים משרד יוקרה, חנות או אולם תצוגה? אנו ב D°PRO נעזור לכם לבשל את הקונספט, נחשוב יחד איך להפיק את התועלת הנכונה עבור עסקך, נדייק מטרות וניצור אסטרטגיה מנצחת שתאפשר להוציא את המקסימום משלבי התכנון והביצוע. הליווי הצמוד שלנו הוכיח את עצמו פעם אחר פעם בדרך זו או אחרת - פשוט כי אנחנו מבינים את הלקוחות שלנו.

תכנון חנויות, תכנון משרדים ואולמות תצוגה

תכנון חנויות, משרדי יוקרה וחללים מסחריים. באופן במגדיל את האפקטיביות והרווח לטווח ארוך. כבר בשלב התכנון של המשרד או החנות חשוב לשלב את D°PRO בתמונה - אנו ניקח חלק בתכנון הפרויקט, הגדרת המטרות והחזון ונעניק ניהול צמוד משלב הרעיון ועד להשלמת תכנון הפרויקט לשביעות רצונו של הלקוח. אתנו תמכרו יותר ...

הקמת חנויות ומשרדים מ א' ועד ת'

D°PRO אחראית לניהול העבודות בהתאם לתוכניות והמפרטים, פיקוח על טיב החומרים, לוחות הזמנים, תיאומים בין שלבי הפרויקט וכמובן מסגרות התקציב. אנו מאמינים כי חשוב לנהל כל פרויקט בניה במקצועיות ועל פי תכנון קפדני, מתחילתו ועד סופו. השירות שלנו כולל ליווי הצוותים וקבלני המשנה בשטח תוך פיקוח על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל זאת תוך דיווח שוטף שישאיר אתכם בראש שקט.

מיתוג משרדים, חנויות ואולמות תצוגה

אנחנו מבינים מיתוג. יותר חשוב מכך - אנחנו מבינים עסקים ושיווק. בD°PRO יש לנו את היכולת לספק לעסקך מיתוג יוצא דופן הנכון לצרכיו. תהליכי העבודה שלנו מבוססים בראש ובראשונה על חשיבה מבוססת חזון, מחקר נרחב ובניית האסטרטגיה החכמה והממוקדת ביותר, כדי לאפשר לעסקך לכבוש עוד פסגה.

עיצוב פנים משרדים, חנויות יוקרה ואולמות תצוגה

סטודיו D°PRO מציע מגוון רחב של פתרונות ייחודיים יחד עם ניסיון נרחב, עיצבנו ותכננו עד היום מספר רב של חללים מסחריים ביניהם חנויות קמעונאיות, מסעדות ובתי קפה, אולמות תצוגה ומשרדים. בסטודיו D°PRO צוות מעצבי פנים מוכשרים ובעלי חזון.

שילוט מסחרי

אנו ב-D°PRO מתמחים בתחום השילוט המסחרי - עיצוב, תכנון, הפקה והתקנה של אמצעי השילוט בחללים מסחריים, אולמות מכירה, משרדים ועוד. מאחורינו ניסיון של שנים ומאות לקוחות מרוצים.

דילוג לתוכן